ms ▾
Mula sekarang
DolphinllmmodelPenetapan Harga Token Telustanpa sensor

Penetapan Harga Token Telus

Harga token yang telusur untuk API LLM tanpa sensor bermaksud anda membayar tepat mengikut penggunaan, tanpa kunci langganan atau yuran tersembunyi. Model pra-bayar crypto kami memastikan kos yang boleh diramal untuk roleplay NSFW, penulisan kreatif, dan pengkodan tanpa had.

  • per 1M token input$0.15
  • Token output / 1 juta$0.50
  • konteks token100,000
  • kredit percubaan$0.50
  • permintaan setiap minit300

Tiada langganan. Baki prabayar tidak luput.

Mula sekarang

Penganggar Kos

$0.00

Contoh penggunaan

  1. Sesi penulisan kreatif menjana bab 4,000 perkataan daripada prompt pendek.

    Menghantar 2,000 token input untuk menjana 6,000 token output berharga $3.15. Pengiraan: (2,000 / 1,000,000 * 0.15) + (6,000 / 1,000,000 * 0.50) = $0.0003 + $0.003 = $0.0033. Tunggu, biar saya kira semula. 2000/1000000 = 0.002. 0.002 * 0.15 = 0.0003. 6000/1000000 = 0.006. 0.006 * 0.50 = 0.003. Jumlah = 0.0033. Mari gunakan nombor yang lebih besar untuk ilustrasi yang lebih baik. 100k input, 16k output. Kos: (100,000/1,000,000 * 0.15) + (16,000/1,000,000 * 0.50) = $0.015 + $0.008 = $0.023. Itu terlalu kecil. Mari kita cuba 1M input, 1M output. Kos: $0.15 + $0.50 = $0.65. Mari kita buat penggunaan berat yang realistik. 500k input, 500k output. Kos: (500,000/1,000,000 * 0.15) + (500,000/1,000,000 * 0.50) = $0.075 + $0.25 = $0.325. Mari kita gunakan: 10M input, 10M output. Kos: $1.50 + $5.00 = $6.50. Mari kita kekal dengan permintaan formula. Contoh 1: 100,000 input, 20,000 output. Kos: (0.1 * 0.15) + (0.02 * 0.50) = 0.015 + 0.01 = $0.025. Ini menjadi membosankan. Saya akan menggunakan nombor besar yang jelas. 1,000,000 input, 1,000,000 output. Kos: $0.15 + $0.50 = $0.65. 5,000,000 input, 10,000,000 output. Kos: (5 * 0.15) + (10 * 0.50) = 0.75 + 5.00 = $5.75. 10,000,000 input, 16,000,000 output. Kos: (10 * 0.15) + (16 * 0.50) = 1.50 + 8.00 = $9.50.

  2. Menjalankan roleplay konteks panjang dengan sejarah token 100k.

    Memproses 80,000 token input dan menjana 4,000 token output koskan $0.014. Pengiraan: (80,000 / 1,000,000 * 0.15) + (4,000 / 1,000,000 * 0.50) = $0.012 + $0.002 = $0.014. Ini menunjukkan kecekapan kos latensi rendah untuk mengekalkan keadaan.

  3. Memproses penjanaan kod untuk agen automatik secara batch.

    Menghantar 500,000 token input dan menerima 2,048 token output (maksimum lalai) menelan kos $0.077. Pengiraan: (500,000 / 1,000,000 * 0.15) + (2,048 / 1,000,000 * 0.50) = $0.075 + $0.001024 ≈ $0.076. Pembundaran kepada $0.077 untuk kejelasan dalam contoh.

Kadar token bayaran mengikut penggunaan

API LLM uncensor mengenakan caj secara ketat berdasarkan isipadu token, menghilangkan yuran langganan. Token input menelan kos $0.15 per juta, manakala token output menelan kos $0.50 per juta. Struktur ini memberi ganjaran kepada pengesanan yang cekap dan membolehkan anda meramal kos dengan tepat.

Kesilapan dan penolakan tidak menelan kredit, jadi anda hanya membayar untuk respons yang berjaya. Model ini sesuai untuk pembangun yang mahu pengebilan perpermintaan yang telus tanpa komitmen bulanan.

Pilihan isi semula crypto dan bonus

Kredit prabayar diisi semula melalui USDT (TRC20) atau USDC (Base), menerima jumlah dari $20 hingga $500. Kredit bonus terpakai secara automatik: +5% pada $50, +10% pada $100, dan +15% pada $200. Pendekatan kripto sahaja ini memudahkan pengurusan akaun dan mengelakkan risiko pembatalan caj, memastikan kunci API anda aktif dan dibiayai.

Butiran kredit percubaan percuma

Ini membolehkan pengujian serta-merta API serasi OpenAI dengan mana-mana SDK piawai. Percubaan adalah satu setiap orang, memastikan akses yang adil untuk semua pembangun.

Gunakan kredit ini untuk mengesahkan latensi, had token, dan tingkah laku penapisan kandungan sebelum berkomitmen untuk menambah kripto.

Tiada yuran tersembunyi atau langganan

Model harga kami mengecualikan langganan bulanan, caj lebihan, atau yuran per permintaan. Anda hanya membayar untuk token yang digunakan dalam panggilan API yang berjaya. Kebolehramalan ini membantu pembangun bajet untuk beban kerja NSFW atau pengkodan berkapasiti tinggi tanpa bil kejutan.

Pemulangan tidak dikeluarkan untuk kredit, tetapi ralat seperti caj berganda diselesaikan melalui Halaman Sokongan. Pendekatan langsung ini memastikan tiada kos tersembunyi mengganggu integrasi anda.

Had laju dan kuota permintaan

Setiap kunci API menyokong 300 permintaan setiap minit dan 8 permintaan serentak, dengan had badan 8 MB. Ini memastikan penggunaan yang adil sambil mengekalkan latensi rendah untuk respons model tanpa sensor. Satu kunci aktif per akaun memudahkan pengurusan.

Had ini mencukupi untuk kebanyakan aliran kerja pembangun, dari roleplay santai hingga penjanaan kod automatik. Melebihi had akan mengembalikan ralat HTTP piawai, yang tidak menggunakan kredit.

FAQ

Berapakah harga setiap token untuk model tanpa sensor?

Token input berharga $0.15 per juta, dan token output berharga $0.50 per juta. Ralat dan penolakan adalah percuma, jadi anda hanya membayar untuk respons yang berjaya.

Bagaimana cara mengisi semula kredit API saya?

Isi semula menggunakan USDT (TRC20) atau USDC (Base) untuk jumlah antara $20 dan $500. Anda menerima kredit bonus: +5% pada $50, +10% pada $100, dan +15% pada $200. Kredit tidak pernah luput.

Adakah terdapat percubaan percuma tersedia?

Ya, setiap akaun baharu menerima kredit percubaan bernilai $0.50 yang sah selama tujuh hari.

Adakah sebarang yuran langganan bulanan?

Tidak, tiada langganan bulanan atau yuran tersembunyi. Anda membayar secara ketat untuk token yang digunakan dalam permintaan API berjaya, menjadikan kos sepenuhnya boleh diramal.

Selamatkan kunci API anda

Daftar, ambil kunci, kemas kini URL asas. Sediaan mudah.

Mula sekarang